HANS J. WEGNER. Sybord för Andreas Tuck.

3841738. HANS J. WEGNER. Sybord för Andreas Tuck.

Danmark, 1960-tal.
Teakträ med infällbar rottingkorg.

Mått ca. Höjd 62 cm x B 65 cm x D. 58 cm.

Tecken på ålder och slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Danmark, 1960-tal.

Antal besök: 216