SOFFBORD, så kallad "Butlers Tray", 1900-talets andra hälft.

384132. SOFFBORD, så kallad "Butlers Tray", 1900-talets andra hälft.

Total längd 119 cm, bredd 89 cm, höjd 56 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777