SMYCKEN, bl.a. silver samt DAMARMBANDSUR, 14k guld.

38413. SMYCKEN, bl.a. silver samt DAMARMBANDSUR, 14k guld.

9 delar, boett i 14k guld.
Brosch, mässing, Kalevala Koru med mera.

Bruksslitage, emalj med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 delar, boett i 14k guld.

Antal besök: 773