FÅTÖLJ med FOTPALL, 2000-tal.

FÅTÖLJ med FOTPALL, 2000-tal.
384125. FÅTÖLJ med FOTPALL, 2000-tal.

Fåtöljens bredd 72, djup ca 70, Höjd 104.
Fotpallen bredd 46, djup 40, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 831