SPEGEL med KONSOLLBORD, 1800/1900-tal.

384117. SPEGEL med KONSOLLBORD, 1800/1900-tal.

Spegelns bredd 67,5, höjd 155
Bordets bredd 92, djup 42, höjd 49 cm.

Bruksslitage, ursprungligen ej sammanhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns bredd 67,5, höjd 155

Antal besök: 707