SKÅL, keramik, Marcello Fantoni, signerad, Italien, 1900-talets mitt.

384102. SKÅL, keramik, Marcello Fantoni, signerad, Italien, 1900-talets mitt.

Glasyr i blått vitt och brunt. Höjd 9 cm, diameter 14,7 cm.

Bruksslitage, invändig kalkavlagring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 376