PARTI DIVERSE, 8 delar, 1900-talets andra hälft.

384090. PARTI DIVERSE, 8 delar, 1900-talets andra hälft.

Ljusstakar, med mera.
Höjd 17 - 33 cm.

Bruksslitage, skador, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar, med mera.
Höjd 17 - 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 507