HALLAMPA/KRONA, mässing, med prismor, totalhöjd 54 cm, 1900-talets andra hälft.

384085. HALLAMPA/KRONA, mässing, med prismor, totalhöjd 54 cm, 1900-talets andra hälft.

1 ljuspunkt.
Storlek 18 x 18 cm.

Bruksslitage, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ljuspunkt.
Storlek 18 x 18 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 921