SKINNJACKA, herr, Saki.

SKINNJACKA, herr, Saki.
3840412. SKINNJACKA, herr, Saki.

Storlek 52.

Använt bruksskick, ställvis slitage, hål på insidan i skinnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 52.

Antal besök: 393