Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
GRYTA MED LOCK, emaljerad gjutjärn, GON 3, Husqvarna.
384019. GRYTA MED LOCK, emaljerad gjutjärn, GON 3, Husqvarna.
Längd ca. 36 cm.
Bruksslitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 36 cm.
Bruksslitage, nagg.
Gomér & Andersson Linköping
5 809