STOLAR, 8 st, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

383925. STOLAR, 8 st, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

Klädda sitsar.

Slitage, fläckar, stötmärken, En stol med mindre avslag och mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda sitsar.

Antal besök: 13 197