TANDLÄKARSKÅP, Baisch, omkring 1900-talets mitt.

3839107. TANDLÄKARSKÅP, Baisch, omkring 1900-talets mitt.

På hjul. Grålackerad metall. Uppfällbar inskjutande glasad lucka med bakomvarande lådor och fack. Dörrpar nedtill. Märkt. Bredd ca 81 cm, djup 39 cm, höjd ca 109 cm.

Slitage. Repor. Färgbortfall. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330