383859. DIVERSE PORSLIN, tyskt samt Hackefors, 1900-talets senare hälft.
Servisdelar, Classic Romance, Eicht Kobalt, ca 59 delar.
Kaffeservis, Hackefors, ca 34 delar.
2 st ljusstakar, omärkta.
1 uppläggningsfat, Winterling.
Bruksslitage, ej genomgånget.