DIVERSE PORSLIN, tyskt samt Hackefors, 1900-talets senare hälft.

383859. DIVERSE PORSLIN, tyskt samt Hackefors, 1900-talets senare hälft.

Servisdelar, Classic Romance, Eicht Kobalt, ca 59 delar.
Kaffeservis, Hackefors, ca 34 delar.
2 st ljusstakar, omärkta.
1 uppläggningsfat, Winterling.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st ljusstakar, omärkta.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 723