PELARBORD samt STOLAR, ett par, 1800/1900-tal.

383857. PELARBORD samt STOLAR, ett par, 1800/1900-tal.

Bord höjd 75,5, diameter 73.
Stolar höjd 89,5 cm.

Slitage, skador, stolar gingliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord höjd 75,5, diameter 73.
Stolar höjd 89,5 cm.

Antal besök: 468