MOTORCYKEL, LIFAN LF250-4, 2007.

3838296. MOTORCYKEL, LIFAN LF250-4, 2007.

MC4YOU, LF250-4.
Registreringsnummer FFX458.
Avställd.
Senast besiktigad 2013-04-16.
Chassinummer LF3PCN4056B008770.
Nyckel finns.

EJ EXPORT!

Bruksslitage.
Smuts, repor, märken.
Rost förekommer.
Batteri saknas, ej funktionstestad.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

EJ EXPORT!

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

MC4YOU, LF250-4.
Registreringsnummer FFX458.
Avställd.
Senast besiktigad 2013-04-16.
Nyckel finns.

EJ EXPORT!

Bruksslitage.
Smuts, repor, märken.
Rost förekommer.

EJ EXPORT!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 370