KRISTALLKRONA, mässing, 1900-talets mitt/ andra hälft.

383815. KRISTALLKRONA, mässing, 1900-talets mitt/ andra hälft.

Med fyra ljuspunkter,
Diameter, ca 30 cm
Höjd, ca 80 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fyra ljuspunkter,
Diameter, ca 30 cm
Höjd, ca 80 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 541