SALONGSBORD, Gustaviansk stil, 1900-tal.

383805. SALONGSBORD, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 70cm, 113 x 61 cm.

Åldersslitage. smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70cm, 113 x 61 cm.

Antal besök: 655