SNÄPPBYRÅ, 1800-tal.

SNÄPPBYRÅ, 1800-tal.
3837525. SNÄPPBYRÅ, 1800-tal.

3 lådor
Höjd ca 98 cm
Bredd ca 103 cm
Djup ca 47,5 cm.

Bruksslitage, repor & märken, nyckel saknas, brännmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
3837525. SNÄPPBYRÅ, 1800-tal.

3 lådor
Höjd ca 98 cm
Bredd ca 103 cm
Djup ca 47,5 cm.

Antal besök: 289