KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-tal.

383720. KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-tal.

Längd 195 cm.

Slitage samt dålig passform på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm.

Antal besök: 1 051