TV, LED, 46", Samsung LE46C659, 2010-tal.

383697. TV, LED, 46", Samsung LE46C659, 2010-tal.

1920x1080 (Full HD)
USB 2.0, 2 st.
Serie no, Z6UM3SPB100188D
Mått, 1108 × 734,5 × 275 mm
Fjärrkontroll och Boxer TV-modul medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1920x1080 (Full HD)
USB 2.0, 2 st.
Serie no, Z6UM3SPB100188D
Mått, 1108 × 734,5 × 275 mm

Antal besök: 3 946