Auktionshuset Thelin & Johansson
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Röllakan, 238 x 167 cm, signerad M.J, 1900-tal.
383695. MATTA, Röllakan, 238 x 167 cm, signerad M.J, 1900-tal.
Brun botten.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brun botten.
Bruksslitage.
782