BORDSLAMPOR 1 par, keramik, 1900/2000-tal.

38368. BORDSLAMPOR 1 par, keramik, 1900/2000-tal.

Total höjd ca 46 cm. Lamskärmar medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 756