SKÅP, plywood med metallbeslag, med text "diners de paris", 1900-tal.

383634. SKÅP, plywood med metallbeslag, med text "diners de paris", 1900-tal.

Enligt uppgift tidigare används av en cateringfirma.
Längd 79, bredd 47,5, höjd 65 cm.

Slitage, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 037