CHRISTOPHER CRETE. Vas, glaserat stengods, 1900-talets senare del.

3836336. CHRISTOPHER CRETE. Vas, glaserat stengods, 1900-talets senare del.

Vas med hänklar, glaserat stengods, fiskar, havstulpaner. Stämplad i godset.
Höjd ca 22 cm
Bredd med hänklar ca 25 cm.

Fint skick, minimalt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm
Bredd med hänklar ca 25 cm.

Antal besök: 377