3835966. DOCKOR OCH NALLE, 3 st, bla Barbie.
Stoppad Nalle troligen Steiff längd 28 cm.
Docka med celluloidhuvud längd 39 cm. Märkt i nacken.
Barbie Märkt Midge 1962, Barbie 1958 by Matell Inc patented.
Bruks- och åldersrelaterat slitage. Docka med röd klänning med skador och förstörd stoppning.
Nalle med ett saknat öga.
Nalle med ett saknat öga.