LARS BERTLE. Utan titel, akvarell, signerad Bertle.

3835908. LARS BERTLE. Utan titel, akvarell, signerad Bertle.

Rammått 68 x 53 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Tema

Lars Bertle

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 68 x 53 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Tema

Lars Bertle

Antal besök: 336