SKRIVBORDSSTOL, grönt skinn, 1900/2000-tal.

38359. SKRIVBORDSSTOL, grönt skinn, 1900/2000-tal.

Höj- och sänkbar.

Ställvis slitage, två listbitar saknas på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.

Antal besök: 5 058