RING OCH PAR ÖRHÄNGE, 18K guld och blå stenar, total vikt 12,2 gram.

383550. RING OCH PAR ÖRHÄNGE, 18K guld och blå stenar, total vikt 12,2 gram.

Ring, storlek 19,5
Örhänge, modell hål i öronen, längd 2,8 cm.

Bruksslitage
Kantnagg på stenen i ring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring, storlek 19,5

Bruksslitage
Kantnagg på stenen i ring.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 791