SOFFBORD, Severin Hansen. Keramik av Grethe Helland för Royal Copenhagen. Danmark. 1950/60-tal.

383517. SOFFBORD, Severin Hansen. Keramik av Grethe Helland för Royal Copenhagen. Danmark. 1950/60-tal.

Etikettmärkt. Danish furniture makers. Längd 170, bredd 60, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 114