FIGURINER, Biskvi och porslin, 30 st. Bland annat Tyskland. 1900-tal.

383509. FIGURINER, Biskvi och porslin, 30 st. Bland annat Tyskland. 1900-tal.

Höjd 7.5 -15 cm. Bland annat Goebel.

Ej fullständigt genomgånget. Nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 145