OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tax i svart gjutjärn, signerad KG.

383366. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tax i svart gjutjärn, signerad KG.

Höjd 13 cm, längd 34 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, längd 34 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 151