SOPPSLEV, silver, Gustav Reinhold Sundbom (1818-1831). 1825.

383346. SOPPSLEV, silver, Gustav Reinhold Sundbom (1818-1831). 1825.

Svarvat skaft. Skopa av silver, märkt G.R.S. T3. Fäste märkt stämplat E.B. Längd 45 cm, bruttovikt 116 gram.

Slitage. Svartnat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Svartnat silver.

Antal besök: 761