SVEN LUNDQVIST. Vilande flicka med boll, stenmassa, signerad S L och daterad 19-8-57.

383324. SVEN LUNDQVIST. Vilande flicka med boll, stenmassa, signerad S L och daterad 19-8-57.

Höjd 29 cm, längd 48,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm, längd 48,5 cm.

Antal besök: 1 177