KERSTIN DUFVANDER KNUTSSON. Akvareller 2 st. "Kyla II" samt "Dvärgbjörk", signerade.

383308. KERSTIN DUFVANDER KNUTSSON. Akvareller 2 st. "Kyla II" samt "Dvärgbjörk", signerade.

Akvarell "Dvärgbjörk", bildyta 20 x 27 cm
Akvarell "Kyla II, daterad 1992, bildyta 19 x 30 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 126