GÖRAN BRUNIUS. "Ekskärrsudde", olja på duk, signerad samt monogramsignerad.

38322. GÖRAN BRUNIUS. "Ekskärrsudde", olja på duk, signerad samt monogramsignerad.

65 x92 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x92 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 4 140