BENNO ARZT. Akryl på duk, "Fenix II", signerad, daterad -11.

383213. BENNO ARZT. Akryl på duk, "Fenix II", signerad, daterad -11.

100 x 80 cm.

Oramad.

Benno Arzt (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 80 cm.

Oramad.

Benno Arzt (Född 1941)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 845