Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
RYNO FRIBERG. Blommande träd vid vatten, olja på duk, signerad och daterad 1957.
383206. RYNO FRIBERG. Blommande träd vid vatten, olja på duk, signerad och daterad 1957.
37 x 45 cm.
Svagt veck i duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Svagt veck i duken.
Växjö Auktionskammare
902