RYNO FRIBERG. Blommande träd vid vatten, olja på duk, signerad och daterad 1957.

383206. RYNO FRIBERG. Blommande träd vid vatten, olja på duk, signerad och daterad 1957.

37 x 45 cm.

Svagt veck i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Svagt veck i duken.

Antal besök: 902