STRÅLKASTARE, med färgväxlare, Robert Juliat, på stativ, Frankrike, 1900-tal.

383166. STRÅLKASTARE, med färgväxlare, Robert Juliat, på stativ, Frankrike, 1900-tal.

Medföljande fraktlåda, strålkastarens längd ca 90 cm, fraktlådans mått: längd 113, bredd 44, höjd 32 cm.

Slitage, repor och märken, rost, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 805