BORDSUR, 1900-talets andra hälft.

3831466. BORDSUR, 1900-talets andra hälft.

I grön marmor, urtavla med romerska siffror, flankerad av romerska idrottare i brons, mått ca 15,35x10cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 195