Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA LARSON. Pastel, signerad och daterad.
383124. GÖSTA LARSON. Pastel, signerad och daterad.
Köksinteriör, ca. 44x53 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Köksinteriör, ca. 44x53 cm.
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 444