GARDEROBSSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

383075. GARDEROBSSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Med vitrin, vitmålad, ca. längd 70, bredd 53, höjd 187 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 187