SOCKERSTRÖARE, silver, otydliga stämplar, 1800/1900-tal.

383057. SOCKERSTRÖARE, silver, otydliga stämplar, 1800/1900-tal.

Längd ca 20 cm.
Vikt ca 97 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.
Vikt ca 97 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 546