LAGE LINDELL. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 48/92.

38304. LAGE LINDELL. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 48/92.

Blad ca 78 x 105 cm.

Glas med spricka. EJ examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad ca 78 x 105 cm.

Lage Lindell (1920–1980)

Antal besök: 1 426