RAOUL DUFY. EFTER. "Longchamp".

3830384. RAOUL DUFY. EFTER. "Longchamp".

Färglitografi, 49,5 x 64 cm. Signerad i trycket Raoul Dufy.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 282