ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani, översiktskarta.

3829895. ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani, översiktskarta.

Dagmått69x94, yttermått 73x99 cm.

Ytslitage, veck. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 309