ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani.

3829873. ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani.

Dagmått 67x91, yttermått 71x95 cm.

Ytslitage, veck. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314