ORIENTALISK MATTA, Heriz, semiantik, 448 x 380 cm.

382972. ORIENTALISK MATTA, Heriz, semiantik, 448 x 380 cm.

Polykroma färger.

Luktar katturin, kraftiga skador och slitage. Delvis äldre fuktskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykroma färger.

Antal besök: 1 620