KAPPA, läder & päls, Alexandra Päls.

3829622. KAPPA, läder & päls, Alexandra Päls.

Med fickor.
Bredd över byst ca 44 cm.

Brusslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fickor.
Bredd över byst ca 44 cm.

Antal besök: 719