MODELLBILAR, 17 st, plast och metall, bland annat Tekno, Matschbox och Lledo.

382848. MODELLBILAR, 17 st, plast och metall, bland annat Tekno, Matschbox och Lledo.

Mestadels med post-anknytning.
Bland annat Tekno Scania tipplastbil, SIKU, Solido, Majorette och Lledo.
Längsta längd ca 14 cm.

Slitage, skador bland annat Tekno Scania med skadad tippningsgrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 14 cm.

Antal besök: 938